BEZPŁATNE KURSY KOMPUTEROWE

W Pomorskim można bezpłatnie przeszkolić się z obsługi komputera z arkuszem kalkulacyjnym MS Excel – pierwsze szkolenia w terminie 22-23-29.06.2019.

Dzięki programowi Nowe Kwalifikacje Nowe Perspektywy – 330 mieszkańców woj. Pomorskiego nauczy się obsługi programów komputerowych, wykorzystywanych w pracy biurowej. Wystarczy, że wezmą udział w bezpłatnym,  24 – o godzinowym, kursie z trenerem.

Kurs realizowany będzie w różnych lokalizacjach województwa pomorskiego, między innymi w Lęborku. W ciągu trzech dni weekendowych Uczestnik nauczy się wykorzystywania arkusza MS Excel do pracy biurowej i w życiu codziennym, bezpiecznego korzystania z Internetu, posługiwania się informacjami z sieci, poszukiwania interesujących ofert, planowania pracy z wykorzystaniem popularnych aplikacji.

Absolwenci otrzymują certyfikaty Asseco Data Systems, potwierdzające nabyte kompetencje.

W ramach szkolenia zapewniany jest katering w postaci dwudaniowego obiadu i przerw kawowych.

Jedynym warunkiem uczestnictwa jest aktywność zawodowa,  wykształcenie co najwyżej średnie, w przypadku osób 50+ nie bierze się pod uwagę kryterium wykształcenia oraz fakt zamieszkania na terenie województwa pomorskiego.

Obecnie prowadzony jest nabór do pierwszych grup, które rozpoczną szkolenia 22 czerwca 2019 r.  Aplikowanie do projektu odbywa się poprzez stronę internetową https://nowekwalifikacje.eduportal.pl/
Można tam znaleźć również więcej szczegółów dotyczących projektu. Zapraszamy również do kontaktu pod numerem telefonu tel.    +48 585 509 573.